Kompaktor Styropianu MK-130 * Granulator Plastiku MG-25A * Maszyny nowe, dostępne na stanie magazynowym w promocyjnych cenach! * tel. 515 294 456
user_mobilelogo

Materiały ścierne i komponenty

Oferujemy materiały ścierne do obróbki roto-wibracyjnej na mokro i na sucho oraz komponenty szlifująco-polerujące.

Materiały ścierne to niezbędne elementy do obróbki powierzchni w metodzie roto-wibracyjnej, natomiast komponenty szlifująco-polerujące to płyny i proszki które poprawiają jakość obróbki. Materiały ścierne pakowane są w 25kg workach. Żywotność materiałów ściernych wynosi od 3 miesięcy, do 5 lat przy codziennej pracy.

 

Materiały ścierne – metoda na mokro

Metoda na mokro to najlepsza metoda do obróbki powierzchni. W tej metodzie wykorzystuje się materiały ścierne w postaci kształtków żywicznych, korundowych, ceramicznych i metalowych.

 

 

 

Materiały ścierne – metoda na sucho

Zadaniem metody na sucho jest zwiększenie połysku materiałów lub wysuszenie materiałów obrabianych wcześniej na mokro. W tej metodzie wykorzystuje się materiały ścierne w postaci drewnianych bloczków i granulatu łupinek od orzechów, wraz z pastami polerskimi.

 

 

 

Komponenty szlifująco-polerujące

Użycie komponentów szlifująco-polerujących poprawia wydajność szlifowania i zwiększa żywotność materiałów ściernych. Komponenty chronią i smarują materiały obrabiane, polepszają wykończenie powierzchni oraz nadają im większą jasność i połysk. Zapobiegają także powstawaniu rdzy.

 

Dane kontaktowe

MACHTEK : maszyny do recyklingu

ul. Łekno 23
76-037 Będzino

tel./fax.: 94 343 55 43
tel.: + 48 515 294 456

Sprzedaż 1

Sprzedaż 2

Sprzedaż 3

pl logo bottom

Jesteśmy firmą zajmującą się
sprzedażą maszyn do recyklingu.

Oferujemy sprawdzone w praktyce maszyny,
o najlepszej realcji jakości i korzyści do ceny.