Kompaktor Styropianu MK-130 * Granulator Plastiku MG-25A * Maszyny nowe, dostępne na stanie magazynowym w promocyjnych cenach! * tel. 515 294 456
user_mobilelogo

Doradztwo przed zakupem

Chcemy mieć pewność, że kupicie najbardziej odpowiednią maszynę MACHTEK, dostosowaną do Państwa potrzeb. W naszej ofercie maszyn do recyklingu znajdują się maszyny dla małych, średnich i dużych firm zajmujących się recyklingiem:
  • Odizolowywacze Kabli Serii M, W i Reco
  • Hydrauliczne Nożyce do Kabli Seii N
  • Granulatory Kabli Serii A i B
  • Granulatory Plastiku Serii MG
  • Hydrauliczne Nożyce do Złomu ALIGATOR
Każda z nich ma specyficzne cechy i konkretne zastosowania. Dlatego przed zakupem możecie liczyć na fachową pomoc naszego doradcy technicznego. Pomoże on wybrać odpowiednią dla Państwa maszynę.
 
Prosimy o kontakt z naszym biurem, by z nim porozmawiać lub umówić ewentualną wizytę. To również on zapozna Państwa z aktualnymi cenami maszyn do recyklingu firmy MACHTEK.
 

Pokaz pracy maszyn MACHTEK

Działanie niedużych ręcznych maszyn firmy MACHTEK możemy zaprezentować w siedzibie Państwa firmy. Aby zobaczyć i przetestować inne maszyny prosimy o kontakt. Możliwe, że konieczna będzie wizyta w siedzibie firmy w Koszalinie. Testy możemy przeprowadzić na dostarczonym przez Państwa materiale.
 
Działanie maszyn MACHTEK można też obejrzeć na filmach zamieszczonych na stronie internetowej.
 

Wsparcie techniczne podczas eksploatacji

W trakcie eksploatacji maszyn do recyklingu firmy MACHTEK możecie Państwo liczyć na ciągłą pomoc z naszej strony. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestiach związanych z obsługą, zakupem części zamiennych (np. noży) oraz pomagamy w rozbudowie i modyfikacji zakupionych u nas maszyn.
 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Dokonując zakupu, mają Państwo możliwość skorzystania z profesjonalnej opieki serwisowej sprzętu. Bezproblemowo respektujemy zapisy gwarancyjne.
 
W sprawie serwisu prosimy o kontakt z biurem i umówienie wizyty serwisanta.

Dane kontaktowe

MACHTEK : maszyny do recyklingu

ul. Łekno 23
76-037 Będzino

tel./fax.: 94 343 55 43
tel.: + 48 515 294 456

Sprzedaż 1

Sprzedaż 2

Sprzedaż 3

pl logo bottom

Jesteśmy firmą zajmującą się
sprzedażą maszyn do recyklingu.

Oferujemy sprawdzone w praktyce maszyny,
o najlepszej realcji jakości i korzyści do ceny.