user_mobilelogo

Maszyny do wygładzania firmy MACHTEK są bardzo żywotnymi maszynami o doskonałej jakości.

Okazały się rozsądnym i ekonomicznym wyborem, gdy potrzeba wygładzić, wyczyścić i wypolerować powierzchnie wszelkich elementów. W naszej ofercie maszyn do wygładzania znajdują się maszyny dla małych, średnich i dużych firm zajmujących się obróbką powierzchni.

 

Wygładzarki Magnetyczne

Wygładzarki Magnetyczne służą do wygładzania, oczyszczania i polerowania. Dzięki niskim obrotom można w nich obrabiać nawet najdrobniejsze elementy. Są to uniwersalne maszyny i mogą pracować z każdym rodzajem ścierniwa. Można nimi obrabiać wszystkie typy metali oraz tworzywa sztuczne.

 

 

Wygładzarki Wibracyjne

Wygładzarki Wibracyjne służą do wygładzania, polerowania i oczyszczania średnich i większych materiałów. Można nimi obrabiać wszystkie typy metali oraz tworzywa sztuczne.

 

 

 

Wygładzarki Rotacyjne

Wygładzarki Rotacyjne służą do wygładzania, oczyszczania i polerowania zarówno małych jak i większych materiałów. Charakteryzują się szybką pracą i mają bardzo dobre właściwości polerujące. Można nimi obrabiać wszystkie typy metali oraz tworzywa sztuczne.

 

 

 

Wygładzarki Bębnowe

Wygładzarki Bębnowe służą do wygładzania, oczyszczania i polerowania. Dzięki niskim obrotom można w nich obrabiać nawet najdrobniejsze elementy. Są to uniwersalne maszyny i mogą pracować z każdym rodzajem ścierniwa. Można nimi obrabiać wszystkie typy metali oraz tworzywa sztuczne.

 

 

Wszystkie maszyny MACHTEK posiadają Europejski Znak Bezpieczeństwa 

Dane kontaktowe

MACHTEK : maszyny do recyklingu

Adres: Łekno 23, 76-037 Będzino

tel.: +48 507 023 332
mail: biuro@machtek.pl

 

 

pl logo bottom

Jesteśmy firmą zajmującą się
sprzedażą maszyn do recyklingu.

Oferujemy sprawdzone w praktyce maszyny,
o najlepszej relacji jakości i korzyści do ceny.